top of page

Zabiegi pielęgnacyjne

LIPO CONTROL DERMAQUEST

Kuracja terapeutyczna przywracająca równowagę lipidową skóry.  Dedykowany skórze suchej, odwodnionej, szarej, z utratą elastyczności, wrażliwej, atopowej, po kuracjach farmakologicznych wysuszających

tj. chemio i radioterapii oraz leczeniu sterydowym.

Zabieg całoroczny.

Cena zabiegu

60 min / 290 zł

AZELAIC PEEL DERMAQUEST

Delikatny resurfacing na bazie 10% kwasu azelainowego, 5% kwasu kojowego, przeznaczony do cer bardzo wrażliwych z przebarwieniami, trądzikiem zaskórnikowo-grutkowym oraz z początkowym stadium trądziku różowatego.

Po serii zabiegów skóra wyrównuje powierzchnię i koloryt, zmniejszają się stany zapalne, krosty i zaskórniki oraz zmniejsza się wydzielanie sebum.

Zabieg całoroczny. 

Cena zabiegu

75 min / 260 zł

MANGO PEEL DERMAQUEST

Peeling enzymatyczno - chemiczny dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek i powstawania przebarwień. Zabieg bogaty w witaminę C, magniferynę ( wykazuje silne działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne) oraz argirelinę (naturalny botoks).

Polecany skórom zmęczonym, pozbawionym blasku, z oznakami starzenia i fotostarzenia

oraz przerbawieniami o różnym podłożu.

Zabieg całoroczny.

Cena zabiegu

75 min / 260 zł

SALICYLIC CA BRIGHT
PEEL DERMAQUEST

To zabieg złuszczający ze wskazaniem dla osób o niskim progu bólu. Świetna alternatywa dla peelingów o silnym działaniu. Łączy w sobie 20% kwas salicylowy, 15% witaminę C, 2% skinasensylem i retinoidami. Rozwiązuje problemy skór problematycznych : spadek napięcia i elastyczności, trądzik również w wieku dorosłym, trądzik różowaty, skóra tłusta,

blizny i rozszerzone pory oraz przebarwienia.

Zabieg wykonywany od września do maja.

Cena zabiegu

75 min / 320 zł

RETINOL C INFUSION
PEEL DERMAQUEST 

To ekskuzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu aktywnych form witaminy A i C o silnych działaniach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Rekomendowany jest skórom z widoczną utratą jędrności, zmarszczkami i nierównomierną strukturą. Dzięki połączeniu z witaminą C jest zalecany również skórom dojrzałym z tendencją do teleangiektazji i rumienia. 

Zabieg wykonywany od września do maja. 

Cena zabiegu

60 min / 340 zł

RETINOL STEM CELL
FRAX DERMAQUEST

 

To zabieg oparty na połączeniu mezoterapii mikroigłowej z czystym retinolem i komórkami macierzystymi . Bardzo bogaty i silny zabieg remodelingowy. Moc składników aktywnych  takich jak: 4% retinol, kwas linolowy, witamina E i C, neodermyl, kwas ferulowy, hialuronowy 2%, komórki macierzyste z szarotki alpejskiej  dokonują niezwykłych przemian na skórze. 

Zabieg polecany skórom bardzo dojrzałym lub wymagającycm silnego boosta.

Zabieg wykonywany od września do maja.

Cena zabiegu

60 min / 350 zł

PEELING ENZYMATYCZNY / CENA / RESURFACING / ZABIEGI PIELĘGNACYJNE / HOLISTYCZNA PIELĘGNACJA TWARZY WROCŁAW

bottom of page