top of page

Mezoterapia Igłowa i Mikroigłowa Wrocław

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa polega na podaniu niewielkich dawek substancji aktywnych w problematyczne strefy. Eksponowanie skóry na szkodliwe czynniki środowiska, stres, używki oraz promieniowanie słoneczne doprowadza do niekorzystnych zmian cery. Zabieg ten pozwala na zahamowanie a nawet odwrócenie wielu niekorzystnych zmian i stanowi wartościowy element medycyny anti-aging.

 

Stosowane preparaty łączą ze sobą mieszaninę witamin, aminokwasów, krzemionki organicznej, mikroelementów, kwasu hialuronowego oraz wyciągów roślinnych. 

Rezultatem uzyskiwanym po jednym zabiegu jest wzrost elastyczności, nawilżenia, jędrności i rozświetlenia skóry.

Regularnie stosowana seria zabiegów koryguje zmarszczki, przywraca gładkość i gęstość skóry, gwarantując wyraźnie odmłodzoną cerę.

Mezoterapia igłowa cena

400-900zł

(cena uzależniona od doboru preparatu)

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Nanofrax  to innowacyjne urządzenie do frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej na poziomie naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie sieci mikrokanalików za pomocą hipoalergicznych tytanowych igieł o bardzo małej średnicy, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych wgłąb skóry właściwej. Komórki skóry pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych wyraźnie zagęszczając skórę, redukując zmarszczki, blizny i rozstępy.

 

Istotą zabiegów są punktowe (frakcyjne) nakłucia naskórka i skóry właściwej, pozwalające na dostarczenie jej skoncentrowanych składników odżywczych, witamin i kwasów z ominięciem bariery naskórka, a także na intensywną regenerację skóry.

Mezoterapia mikroigłowa cena

300-500zł

(cena uzależniona od ilości stref zabiegowych)

bottom of page